A A A K K K
для людей із порушенням зору
Кострижівська громада
Чернівецька область, Чернівецький район

НА СКІЛЬКИ МОЖЕ БУТИ ЗМЕНШЕНО РОЗМІР ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ У ЗВ’ЯЗКУ З НЕЩАСНИМ ВИПАДКОМ НА ВИРОБНИЦТВІ, ЯКЩО В РЕЗУЛЬТАТІ РОЗСЛІДУВАННЯ ВИЯВЛЕНО, ЩО ПРАЦІВНИК ПОРУШИВ ПРАВИЛИ ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ?

Дата: 28.04.2023 13:56
Кількість переглядів: 58

Порушення застрахованою особою правил охорони праці, що спричинило нещасний випадок або професійне захворювання, не звільняє страховика від виконання зобов’язань перед потерпілим.

 Проте, якщо під час розслідування нещасного випадку встановлено, що ушкодження здоров’я настало не лише з вини роботодавця, а й внаслідок порушення потерпілим нормативних актів про охорону праці, розмір одноразової страхової виплати може зменшуватися, але не більш як на 50 відсотків (ст. 36 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”).

Відсоток зменшення страхової виплати визначається на підставі висновку комісії з розслідування нещасного випадку



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь