Вівторок, 21 серпня 2018 06:37

Конкурс на заміщення вакантної посади

Кострижівська селищна рада Заставнівського району Чернівецької області оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Кострижівської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 4 років, знання державної мови, вільне користування персональним комп’ютером.

Перелік необхідних документів на участь у конкурсі:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Заповнена особова карта (форма П-2ДС);

3. Фотокартки розміром 4 х 6 см – 2 шт.;

4. Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;

5. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

6. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: смт.Кострижівка, вул. Заводська,81 телефон для довідок (03737) 2-73-42.