Четвер, 19 квітня 2018 13:39

Спільними зусиллями створюємо комфортні умови для проживання

18 квітня 2018 року учні Кострижівської школи разом із працівниками селищної ради та працівниками комунального господарства посадили туї біля пам’ятника Т.Г. Шевченку та скульптури Матері Божої у центрі селища Кострижівка.

Саджанці декоративних рослин надало безкоштовно Чернівецьке лісове господарство у рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

За розуміння та допомогу особлива подяка Тимофєєву Олександру Петровичу – директору ДП «Чернівецьке лісове господарство» та Розалії Казимирівні Нагірняк – лісничому Кіцманського лісництва.

Частину дерев та квітучих кущів передали у Звенячинський та Прилипченський старостинські округи, Кострижівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Приємно відмітити завзяту та згуртовану роботу всіх учасників заходу. Адже праця на користь громади і відчуття причетності до позитивних змін приносить справжнє задоволення.

Це перший невеличкий крок у озелененні наших населених пунктів. Будемо продовжувати та розвивати подібні акції по благоустрою і спільними зусиллями створювати комфортні умови для проживання.

   

Заступник селищного голови Олексій Шкільнюк