Понеділок, 31 серпня 2020 12:57

Україна буде жити!

Подяка отцю Василю Гасинцю.

Я завжди вірив у добро.

У часи, коли несправедливість зустрічалися на моєму шляху, віра у добро додавала сил та оптимізму.

Також я завжди вірив в Україну. Ця віра зародилася в мені ще у дитячі роки. Я бачив, як мої бабусі-дідусі берегли вишиванки, дотримувались українських звичаїв та обрядів, передавали внукам українське слово у вигляді казок, приказок, колядок, народних пісень.

І у теперішні часи, коли наша держава стикається із серйозними загрозами моя віра не згасає. Бо є люди, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять величезний внесок у захист України і віру людей у добро. Їх мало, але на них тримається наша держава.

Одним із таких добродіїв є Василь Гасинець – військовий капелан, синкел соціального служіння Чернівецької єпархії Української греко-католицької церкви.

У важкий період, спричинений поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, коли бюджети всіх рівнів не виконуються, коли відбувається спад економіки та зменшення доходів громадян, отець Василь дуже допоміг нашій громаді, надавши благодійну допомогу у вигляді санітарно-гігієнічних засобів для вчителів та учнів наших шкіл.

  

Безконтактні електронні термометри (2 шт.), захисні маски (1000 шт.), дезінфікуючі засоби для рук (20 фл.), засоби для миття поверхонь (4 фл.) – це дуже важлива і вагома допомога, за яку щиро вдячні діти, педагоги, працівники Кострижівської селищної ради та голова особисто.

А від себе я хочу подякувати отцю Василю Гасинцю за те, що моя віра не згасає. І я знаю точно – Україна буде жити!

Олексій ШКІЛЬНЮК, заступник селищного голови