П'ятниця, 03 квітня 2020 05:44

Звернення селищного голови

Шановні жителі сіл Прилипче, Звенячин, Степанівка, Йосипівка, селища Кострижівка!

Наближається найбільш давнє велике релігійне свято Христове Воскресіння або Пасха.

Зустрічати це велике свято будемо і з тривогою, і в той же час з радістю та надією.

Наша тривога – через пандемію коронавірусу, який охопив цілий світ. Тому ми повинні вирішити для себе як захистити себе, свою родину, всіх оточуючих від цієї страшної недуги.
1. Прошу всіх вас виконувати застереження лікарів і по можливості залишатися вдома, без особливої потреби не виходити із своїх будинковолодінь (навіть на вулицю). Краще займайтесь наведення порядку в житлових будинках, на присадибних ділянках, приберіть прибудинкові території, попідбілюйте дерева, стовби. Графік вивозу побутового сміття складає управління житлово-комунального господарства смт. Кострижівка і про нього ви можете взнати по тел. 2-77-01.
2. Дуже багато наших односельчан повернулись із-за кордону і ще більше повернуться. Всі вони повинні протягом двох тижнів самоізолюватися і не виходити із своїх будинків щоб не наражати на небезпеку самих себе і оточуючих. В цьому прошу у вас допомоги. Якщо ви знаєте хто приїхав і не дотримується режиму самоізоляції, ставте до відома мене особисто та працівників селищної ради по тел. 2-73-42.
Тоді я буду звертатись у правоохоронні органи для притягнення їх до відповідальності. Штрафи за недотримання режиму самоізоляції великі: від 17 до 34 тис. грн. (для здорових людей), а за навмисне розповсюдження хвороби передбачена кримінальна відповідальність.
3. Яким чином буде проходити освячення і чи буде воно проходити взагалі в церковних храмах – краще розкажуть наші священники, кожен у своїй парафії. Впевнений, що вони розуміють міру відповідальності в даній ситуації.
4. Прошу всіх працівників нашого Управління житлово-комунального господарства, начальника Калинюка О.Д., незважаючи на важкий фінансовий стан, прибрати селище, кладовища, де спочивають наші родичі, а також всіх жителів наших сіл допомогти їм у цьому і підтримувати належний санітарний стан, оплатити в повному обсязі комунальні платежі (за воду, водовідведення, за вивезення сміття).

Надіюсь на ваше розуміння. Впевнений у вашій мудрості.

Поздоровляю всіх з наступаючим святом Воскресіння Христа! Бажаю усім здоров’я, здоров’я, здоров’я і щоб ми разом з вами дочекали і ще нарік цього свята.

З повагою, селищний голова В. Старко.