Субота, 11 січня 2020 08:57

Регіональна газова компанія "ЧЕРНІВЦІГАЗ" інформує

Регіональна газова компанія "ЧЕРНІВЦІГАЗ" інформує

Голові Заставнівської Районної Ради
Капіцькому С.І.
В.о.голови Заставнівської РДА
Молдовану В.М.
Сільким головам (за списком)

Спілкування із сільськими головами та газоспоживачами показує, що мешканці району висловлюють обурення з приводу окремих дій газової служби при надаванні послуг із газопостачання.
Тому є об’єктивна необхідність висвітити найактуальніші проблемні моменти в газопостачанні з точки зору законодавства.

Передавання показників лічильника.
Кодексом ГРС ( пункт IV, глава IV, розділу IX, ) і Типовим договором на газопостачання ( пункт 5.5) передбачено, що газоспоживач зобов’язаний щомісяця із 1 по 5 число передавати показники свого лічильника одним із наступних способів:
1. Інтернет - сервіс приймає показники лічильника он-лайн - http://kabinet.chgas.cv.ua;
2. За допомогою SMS-повідомлення. Для цього необхідно надіслати повідомлення у форматі рахунок#показник на номер 7104 (приклад тексту повідомлення - 1600152343#23698). Вартість SMS-повідомлення тарифікується згідно діючого тарифу мобільного оператора споживача.
3. Зателефонувати до Контакт-Центру АТ "Чернівцігаз" за номером: (0372) 931-904 або (067) 4448104
4. Надіслати повідомлення на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Для тих хто не вміє самостійно передавати показники радимо звернутись за допомогою до своїх молодших родичів або до соцпрацівників сільської ради. Соцпрацівники окремих сільських рад щомісяця формують реєстри показників за зверненнями пристарілих газоспоживачів і передають їх нам на опрацювання. Цей спосіб дуже ефективний і простий.
Радимо всім газоспоживачам, що приходять в газову службу для проведення взаємозвірки обов’язково брати із собою фото показника лічильника на фоні газети, щоб було видно дату. Це дозволить звірку провести швидко та ефективно, уникнути надлишкових нарахувань та забезпечити 100% використання субсидіі і пільг. Також необхідно мати із собою особисті документи або їх копії.
В разі не передавання показників лічильника облік ведеться не об’єктивно, що приводить до надмірних нарахувань та неповного використання субсидій і пільг, а отже такі газоспоживачі несуть великі фінансові втрати.

Повірка лічильників.
Відповідно до положень частин першої і четвертої статті 7 Закону України засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту.
Згідно з пунктом 1 глави 8 розділу Х Кодексу періодична повірка ( у тому числі демонтаж, транспортування, монтаж, технічне обслуговування та пов'язаний з такою повіркою ремонт) лічильників газу, які встановлені для розрахунків за спожитий природний газ побутовими споживачами (населенням) для їх побутових потреб, здійснюється за рахунок Оператора ГРМ незалежно від того, чи є він власником ЗВТ.
Також заміна лічильників, що визнані в установленому порядку лабораторією Держстандарту непридатними для подальшого використання проводиться за рахунок Оператора ГРМ.
Згідно пункту І , глави ІІ, розділу Х Оператор ГРМ має право на позачергову повірку лічильника за власною ініціативою.
Відповідно до пункту V, глави VIII, розділу X, Оператор має право на зняття лічильника на повірку без наявності лічильника з обмінного фонду. Кодексом передбачено, що в цьому випадку облік ведеться за середніми об’ємами споживання газу цього абонента в аналогічні попередні періоди (пункт V, глава VII, розділ X).
Згідно пункту III, глави VIII, розділу X газоспоживач зобов’язаний забезпечити безперешкодний доступ до зняття лічильника на повірку.
У разі відмови в доступі до зняття лічильника або встановлення лічильника (пункт 3, глава 8, розділ Х) споживачу змінюється режим нарахування об’ємів газу, а саме визначення об’єму спожитого газу з цього моменту здійснюватиметься за граничними нормами з урахуванням усіх газових приладів ( пункт II, глава II, розділ XI).

Оплата за спожитий газ.
Згідно Типового договору (пункт 4,6) оплата за спожитий газ повинна бути проведена до 10 числа наступного за звітним місяця. Заборгованість що залишається не оплаченою після 20 числа вважається протермінованою і на суму цієї заборгованості нараховується пеня 0,01 % щодоби (пункт 4,9). Окрім цього такий споживач підлягає відключенню від газопостачання ( пункт 1.1, глава VI, розділ VII).
Слід зазначити, що відповідно до положень пункту 5 глави 5 розділу ІІІ Кодексу Оператор ГРМ має право безперешкодного та безкоштовного доступу до земельних ділянок та інших об’єктів всіх форм власності, на яких розташована газорозподільна система, для виконання службових обов’язків, передбачених законодавством.
Відновлення газопостачання (розподілу природного газу) здійснюється Оператором ГРМ за письмовим зверненням споживача про відновлення газопостачання та після усунення порушень (за їх наявності) і відшкодування Оператору ГРМ витрат на припинення та відновлення газопостачання (пункт І, глава VII, розділ VI). Ця сума може перевищувати 3000 грн.

Акти балансового розмежування.
Згідно положень пункту 1 глави 5 розділу ІІІ Кодексу, межа балансової належності та експлуатаційної відповідальності між Оператором ГРМ та споживачем визначається в акті розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, що є невід’ємною частиною договору розподілу природного газу. За відсутності акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін Оператор ГРМ, до/через ГРМ якого підключені зазначені об’єкти, зобов’язаний здійснити заходи з укладання з їх власниками акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін.
Поряд з тим, на даний час, на жаль, трапляються випадки, коли співвласниками багатоквартирних будинків з певних причин не визначено форми управління багатоквартирним будинком, що створює перешкоди для Товариства як Оператора ГРМ в частині укладення актів розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін.
Як вихід із ситуації, що склалася ми рекомендуємо мешканцям таких багатоповерхових будинків шляхом виборів визначити відповідальну особу та вповноважити її на забезпечення утримування в належному стані внутрішнього (прибудинкового) газопроводу та на оформлення акту розмежування балансової належності газопроводів.
Адже в разі відсутності зазначеного акту немає можливості вкласти договір на газопостачання. І в разі відсутності відповідальної особи не можливо забезпечити вкладання договору на технічне обслуговування внутрішнього газопроводу в цьому випадку такий багатоквартирний будинок підлягатиме відключенню від систем газопостачання відповідно до пункту 5.7. Правил безпеки систем газопостачання України (надалі ПБСГУ) через не забезпечення співвласниками будинку технічного обслуговування згідно пункту 5.4 цих правил

Технічне обслуговування.
Відповідно до пункту 5.4 ПБСГУ кожний газоспоживач зобов’язаний забезпечувати періодичне технічне обслуговування внутрішнього газопроводу (від стояка до газових приладів) та газових приладів на договірній основі.
Внутрішні газопроводи і газові прилади яким не проведено технічне обслуговування підлягають відключенню від газопостачання згідно пункту 5.7 ПБСГУ.

Про вартості робіт по проектуванню, реконструкції і будівництву газових мереж.
1). Тарифи на надання монопольних послуг зокрема, виготовлення технічних умов, стандартне приєднання, пуск газу і інші встановлюються НКРЕКП (Постанова №420 від 19.04.2012 р.).
2). Розрахунки вартості решти будівельно-монтажних робіт щодо газифікації помешкань та реконструкції існуючих газових мереж проводиться згідно програмного комплексу АВК.
3). Виготовлення проектно-кошторисної документації виконується на договірній основі.
Отже працівники газової служби районної ланки не мають жодного впливу на розмір вартості будівельно-монтажних робіт по газифікації об’єктів та реконструкції існуючих мереж.

З метою підтвердження достовірності вище викладеної інформації прошу доручити юристам РДА та районної ради перевірити правдивість викладеного та доповісти результати перевірки на одній із сесій районної ради.
Наголошую, що і ПБСГУ і Кодекс ГРС є загальнодержавними документами затвердженими відповідно Наказом Міністерства палива та енергетики і Постановою КМУ.
Отже, вони апріорі не можуть мати і не мають жодних протиріч із Конституцією України.
Враховуючи що основною функцією і органів місцевого самоврядування і районної газової служби є надавання послуг мешканцям району та приймаючи до уваги вищевикладене переконливо прошу керівництво районної ради, райдержадміністрації і голів ОТГ та сільських голів до тісної співпраці направленої на покращення послуг із газопостачання та на зменшення невдоволення мешканців якістю цих послуг. При цьому гарантую, що саме ми завжди будемо першими робити початкові кроки в цьому напрямку і сподіватимемось на Вашу підтримку та співучасть.
Окремо хочу зазначити що газоспоживачі дуже тонко відчувають прохолодні відносини між органами місцевого самоврядування та газовиками. І цей факт є для них сигналом про те що газовики щось роблять неправильно і що їхні поради, рекомендації, та вимоги виконувати необов’язково. Найприкріше в цьому є те що в підсумку саме споживачі і найбільше страждають від цього.

Дякую за взаєморозуміння.
З повагою,
Начальник Кіцманського відділення
АТ «Чернівцігаз»
Федірко П.Л.