П'ятниця, 26 квітня 2019 05:36

Нам без книг ніяк не можна

На початку квітня діти і дорослі святкують день народження дитячої книги.

З моменту появи на світ людина починає вчитися ходити, говорити, пізнавати навколишній світ. Сонячний промінь і метелик, який сів на квітку, кумедна картинка і добра пісня, весела гра і улюблена книга – перші вчителі дитини.

Книга! Вона поруч від самого народження. Перші казки, оповідання та вірші читають нам мама і тато, братик і сестричка. Книга розповідає про казкових богатирів, про шкільне життя, про далекі екзотичні країни. З книгою кожен із нас може мандрувати в минуле і в майбутнє. Про все на світі розповідає книга.

Одним із найулюбленіших казкарів усіх часів і народів визнаний Г. К. Андерсен - автор всесвітньо відомих казок для дітей і дорослих. Його твори, перекладені більш ніж 150 мовами, стали сценаріями численних екранізацій, мультфільмів, театральних постановок. Тому в день народження Г.К.Андерсена, 2 квітня, у всьому світі відзначають Міжнародний день дитячої книги.

З нагоди свята в 3 класі – класний керівник Бабалюк Любов Ярославівна спільно з бібліотекарем школи Мельничук Ольгою Йосипівною провели виховний захід «Нам без книг ніяк не можна». Під час якого учні розповідали вірші, загадували загадки, інсценізували сценки, співали пісні про книги. Юні читачі з великим задоволенням слухали розповідь бібліотекаря про історію виникнення книг, мали можливість побачити на проекторі вигляд давніх книг.

На цікавий захід були запрошені батьки, дирекція школи , а також бібліотекарі селищної бібіліотеки Байдюк Л. та Калинюк Л., які нагородили цінним призом найактивнішого читача – Суходольську Олександру.

Показовим є святкування Міжнародного дня дитячої книги, адже книга має неабиякий вплив на формування духовного світу людини. Дитяча книга – перша сходинка до пізнання безмежного, чарівного, дивовижного світу – життя.