Вівторок, 02 квітня 2019 11:40

Тиждень української мови та літератури у Кострижівській школі

У Кострижівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів з 11 по 15 березня пройшов предметний тиждень, який підготували і провели вчителі-філологи - Карп’юк М.В., Кисельова О.В., Димка Т.В. та учні 5-11 класів.

Програма Тижня української мови та літератури була, як завжди, досить цікава і насичена. Учні мали змогу поринути у багатий світ краси і принад рідної української мови.

На загальношкільній лінійці урочисто оголосили про відкриття Тижня української мови та літератури, ознайомили з основними заходами, закликали брати активну участь як учнів, так і вчителів.

Тиждень був відкритий урочистою лінійкою до 205 річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка «Вінок Кобзареві», яку підготували учні 11 класу під керівництвом вчителя української мови та літератури Кисельової О.В.

Мельничук О.Й., шкільний бібліотекар, підготувала книжково-ілюстраційну виставку «Живеш, Тарасе, поміж нами», а учні 5-11 класів під керівництвом учителів-філологів підготували виставку учнівських малюнків та стінгазет, присвячену 205 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.

У початковій, середній і старшій школі було проведено конкурс читців-декламаторів «Ти з нами, Тарасе». Визначено найкращих читців серед учнів 2-11 класів, а гран-прі здобула учениця 11 класу Калинюк Джулію, яка прочитала напам’ять поему-послання Т.Г. Шевченка «І мертвим, і живим…» виразно, натхненно, з великим почуттям патріотизму.

Протягом тижня проведено відкриті уроки та заходи.
14 березня Кисельова О.В. провела мовно-літературний брейн-ринг в 11класі «ЗНО-2019. Дві команди старшокласників показали ґрунтовні знання з української мови та літератури, презентували свій результат роботи щодо підготовки до ЗНО в усних і письмових відповідях.

У 9 класі відбувся урок української літератури на тему «Т.Г. Шевченко. «Катерина». Вічна тема матері і сина. Романтичний тип утілення теми жіночої долі» під керівництвом вчителя Карпюк М.В.

Учителі протягом Тижня продемонструвати найрізноманітніші форми роботи, які вони використовують у своїй педагогічній праці з метою розвитку креативності учнів.

Заходи, проведені впродовж Тижня, були різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої активності учнів, пізнання, активної життєвої позиції.