Понеділок, 01 квітня 2019 06:30

Тиждень історії та правознавства у Кострижівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Тиждень історії та правознавства проводився у Кострижівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів з 18 по 22 лютого.

У підготовці і проведенні Тижня брали участь вчителі: Черешнюк М.М., Щітка Г.І. , Богдан І.І. та учні 5-11 класів.

18 лютого учні 5-7 класів організували щорічну тиху акцію у коридорі школи «Ангели пам'яті» на згадку про загиблих під час Революції Гідності.

Тиждень розпочався з лінійки «Герої не вмирають», яку підготували вчитель історії Черешнюк М.М. разом з учнями 11 класу.

У вівторок, 19 лютого, учні 8-11 класів брали участь у вікторині «Моє рідне село». В цей день було проведено виховний захід «На їхню долю випала війна», присвячений 30-ій річниці виводу військ з Афганістану, в якому брали участь восьмикласники під керівництвом Клубніцької Т.С. та Щітки Г.І. та запрошені воїни-афганці.

20 лютого Богдан І.І., вчитель історії, провела урок мужності у 5 класі на тему «Революція гідності. Небесна сотня». Черешнюк М.М., вчитель історії, підготував відкритий урок у 6 класі «Греко-перські війни».

У четвер, 21 лютого, під час проведення загальноселищного мітингу, учні 8-11 класів разом з учителями вшанували пам'ять загиблих героїв Революції Гідності біля меморіалу Небесній сотні.
Щітка Г.І., вчитель історії та правознавства, провела урок історії у 7 класі «Походи монголів на Русь. Підпорядкування руських князівств Монгольській імперії (Золотій Орді)».

22 лютого Ганна Іванівна підготувала цікавий урок правознавства у 9 класі на тему «Неповнолітні як учасники трудових правовідносин», на який було запрошено соціального інспектора та інспектора праці Кострижівської ОТГ Божиська І.В.

Протягом усього тижня учні перегляди історичні фільми, презентації та відео на історичну та правову тематику, які залишили глибокий слід у пам’яті підростаючого покоління.

Проведення Тижня історії та правознавства стало доброю традицією в школі, яка є однією з форм організації навчання і виховання, ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення історії та правознавства.