Понеділок, 25 березня 2019 07:15

Нові власники цукрового заводу "Хрещатик" вирішили порізати його на металобрухт

Виконавчий комітет, депутати Кострижівської селищної ради, жителі громади глибоко стурбовані раптовою перереєстрацією та зміною власників двох підприємств, які до недавнього періоду знаходились в смт. Кострижівка Заставнівського району Чернівецької області: ТОВ “Цукровий комбінат Хрещатик” та ТОВ “Хрещатик-Агро”.

Власник першого підприємства - компанія “Агрома ЛТД”, адреса засновника: м.Нікосія, Кіпр; власник другого підприємства - Шалавінська Олена Валеріївна, м. Донецьк, вул. Новокаховська, 10/6.

На даний момент приїхали чужі люди в селище і вже вирізають металеві конструкції, обладнання і здають на металобрухт. Що тоді залишається робити громаді, коли вони все виріжуть, заберуться і поїдуть, а Кострижівська селищна рада недоотримає колосальні суми до селищного бюджету.

Тому жителі селища самоорганізувались і блокують дорогу комунальної власності, а збори небайдужих жителів, депутатів, членів виконкому прийняли вимоги до вищезгаданого підприємства, Чернівецької ОДА, Чернівецької обласної ради про створення комісії з представників департаментів ОДА і правоохоронних органів з метою перевірки діяльності ТзОВ “Цукровий комбінат Хрещатик” за період з 2013 по 2019 роки та у зв’язку з великою сумою боргів по орендній платі за користування земельними ділянками комунальної власності Кострижівської селищної ради.