Середа, 27 березня 2019 13:03

Тиждень іноземних мов та зарубіжної літератури у Кострижівському ЗЗСО І-ІІІ

Предметні тижні у Кострижівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів — одна з найцікавіших форм організації освітнього процесу, можливість і для вчителя, і для учня. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.

З 11 по 15 лютого у школі проводився Тиждень іноземних мов та зарубіжної літератури. У підготовці і проведенні Тижня брали участь вчителі англійської мови - Добровольська Т.П., зарубіжної літератури - Одайська Т.В., німецької мови - Равленюк М.Б. та учні 5-11 класів.

Тиждень був відкритий урочистою лінійкою, яка була присвячена Дню Святого Валентина, під керівництвом Одайської Т.В разом з учнями 9 класу. Протягом тижня вчителі провели відкриті уроки:

  • урок німецької мови у 5 класі на тему «Частини тіла» (вчитель Равленюк М.Б.);
  • урок англійської мови у 6 класі на тему «Магазини та гроші» (вчитель Добровольська Т.П.);
  • урок зарубіжної літератури в 5 класі на тему «Поліанна». Е.Портер. Щирість, мужність, оптимізм героїні твору, її вплив на життя міста. Поліанна та її друзі» (вчитель Одайська Т.В.).

Одайська Т.В., вчитель зарубіжної літератури, організувала для учнів 8-11 класів перегляд фільму «Ромео і Джульєтта».

А заключним акордом 14 лютого було проведено бінарний квест «День Святого Валентина» для 8-11 класів, де учні показали високий рівень володіння англійською, німецькою мовами, а акторські здібності, таланти та кмітливість старшокласників не залишили жодного глядача байдужим.

Тиждень іноземних мов та зарубіжної літератури був насичений яскравими уроками та позакласними заходами, під час проведення яких поєднувалися різні види творчої та пошукової діяльності, адже вивчення німецької та англійської мов, читання зарубіжної літератури— це можливість зануритися в світ загадкового та незбагненного, можливість спілкування з людьми, які мають інший світогляд і ментальність.